Щоб сторінка завантажувалася коректно, рекомендуємо відімкнути Adblock у браузері.
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter

Angostura відкрили новий завод. Збільшать виробництво на 13,5 тисяч літрів на день

Нові виробничі потужності на острові Тринідад запустила алкогольна компанія House of Angostura. Завод дозволить збільшити виробництво на 13,5 тисяч літрів алкоголю на день, кажуть виробники.

«Ця інвестиція позитивно вплине на компанію та акціонерів, це дозволить підвищити рівень пропозиції на міжнародних ринках», – коментує голова ради директорів Angostura Терренс Барат. і

blank
blank

Керівництво Angostura додає, що додаткові кошти інвестували в екологічність нових виробничих потужностей. Зокрема, у завод із очищення водних ресурсів. «Захист довкілля та наших сусідських спільнот – це важливо для Angostura», – каже Барат.   

Запуск нових потужностей виробництва відклали на кілька місяців через пандемію коронавірусу Covid-19. До проєкту залучали фахівців зі США, Сербії та Росії, вони були змушені залишити острів через карантин. Завершення процесу будівництва відтермінували через це, кажуть в Angostura. 

«Затримка із запуском проєкту збільшила вартість виробництва алкоголю для Angostura на близько 60%, оскільки ми почали виробляти менше продукції. Водночас компанія пообіцяла виготовити 70 тисяч пляшок дезінфекторів для рук для боротьби з Covid-19. Це означає, що компанія для допомоги спільній справі працювала не на користь власному виробництву», – додають в Angostura.

Підписуйтеся на Barout у Telegram – там усі головні новини і тексти про барну культуру

Обкладинка: Angostura