Щоб сторінка завантажувалася коректно, рекомендуємо відімкнути Adblock у браузері.
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter

Angostura випускають біттери з какао

Біттери з какао анонсував виробник House of Angostura. Це поповнення в серії біттерів виробника, яку розвивають вже протягом 12 років.

Виробник із Тринідаду і Тобаго використовує какао з острова різновиду «Трінітаріо». «Це унікальний та відновлювальний ресурс, який відомий у всьому світі завдяки глибині смаку та преміальній ціні на міжнародному ринку. Біттери Angostura мають багатий квітково-горіховий смак, що поєднується із ароматичними ботанікалами», – розповідають в Angostura.

blank
blank

За розробку біттера відповідала команда під керівництвом майстрині з блендів House of Angostura Керо Гомер-Цезар. «Ми віримо, що какао місцевого вирощування надає кращий смаковий профіль, ніж какао з інших регіонів. Сподіваємося, що наші нові біттери надихнуть людей на створення фірмових коктейлів і рецептів страв», – коментує фахівчиня.

Продукт позиціюють як біттер для використання і в професійних закладах, і вдома. «Його можна використовувати для переосмислення класичних коктейлів чи додаток для страв і десертів. Він ідеально поєднується із солодкими вермутами та міцними напоями з витримкою на зразок віскі, рому, коньяку чи текіли, додаючи їм комплексності», – розповідають в Angostura. Як приклад наводять коктейль Espresso Martini.

Новий біттер Angostura незабаром надійде у продаж в Європі та США. 

Підписуйтеся на Barout у Telegram – там усі головні новини і тексти про барну культуру

Обкладинка та фото: House of Angostura