Щоб сторінка завантажувалася коректно, рекомендуємо відімкнути Adblock у браузері.
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter

Анонс. «Новий формат гостьової зміни» Mix by Mix в одеському Zelda Bar

Гостьову зміну з коктейльним меню та діджей-сетом влаштовують бармен київського закладу Parovoz Speak Easy Тимофій Семенюк та діджейка Anna Aloka в одеському закладі Zelda Bar в суботу, 24 липня.

Гест-бартендинг під назвою Mix by Mix поєднує у собі ремесла музичної та коктейльної міксології. «Ми створюємо міст між двома зрозумілими для людей речами: музикою і коктейлями. Але поєднувати ці формати так сильно і тонко ще ніхто не пробував. Наша мета дати людям щось більше – те, за чим вони приходять у бар», – розповідають організатори.

blank

У коктейльній карті від Семенюка буде 4-5 напоїв на основі портфоліо напоїв Maison Ferrand, представлених в Україні компанією WTeam. «Це прості коктейлі, але з особливістю, створені з розумінням того, що на вулиці літо», – каже Семенюк.

Діджейка і організаторка вечірок Anna Aloka буде відповідати за музику. «Як інгредієнти в коктейлях, у своїх діджей-сетах вона міксує музику всього світу, яка виходить за межі жанрів, і об’єднує в собі бажання подарувати слухачеві задоволення», – додають організатори.

blank

Початок вечірки – о 21:00.


Підписуйтеся на Barout у Telegram – там усі головні новини і тексти про барну культуру

Обкладинка: Zelda Bar