Щоб сторінка завантажувалася коректно, рекомендуємо відімкнути Adblock у браузері.
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter

Bacardi створили стіл для коктейлів і вінілового програвача

Консоль для приготування коктейлів з вбудованим вініловим програвачем випустили Bacardi. Обмежену серію консолей підготували для святкового сезону подарунків, розповідають виробники рому. 

«Це музична консоль з інтегрованими інструментами для бару, яка перенесе вас на острів вечірок і познайомить зі справжнім духом Bacardi», – кажуть представники бренду. 

Дизайнер меблів Г’ю Міллер використав елементи дубових бочок для витримування рому Bacardi з дистилерії бренду в Пуерто-Рико, щоб створити дерев’яну консоль. Також знайшли застосування горіховому дереву – з нього виконали зону для бару. Окрім того, продумали місця для зберігання барних інструментів на зразок шейкера, а також платівок.

Міллер розповідає, що прагнув втілити у консолі «динамічність Bacardi як бренду, який ніколи не стоїть на місці»: «Bacardi Mixing Console натхненний спадком Bacardi, частиною культури Карибського басейну. Унікальна візуальна ідентичність зумовлена постійним оновленням та змішуванням стилів, тож ми об’єднали ніжки консолі у стилі бароко з колонками, стилізованими під ар деко», – каже Міллер. 

Консоль має вбудований програвач Fluance RT80 та колонки, до кожного придбаного продукту додають ром Bacardi Gran Reserva Diez. 

Вартість консолі – 1700 фунтів (близько 63 тисяч гривень). Замовити можна в онлайн-магазині.

Підписуйтеся на Barout у Telegram – там усі головні новини і тексти про барну культуру

Обкладинка: Bacardi