Щоб сторінка завантажувалася коректно, рекомендуємо відімкнути Adblock у браузері.
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter

Бар «Хвильовий» перезапустять у двох форматах: спікізі та музичний бар

Бар «Хвильовий» перезапустять у двох форматах, додавши до чинної площі в підвалі ще один поверх, розповідає Barout співзасновник «Хвильового» Андрій Янковський. Таким чином простІр на нижньому рівні перетворять на «затишний спікізі руїн-бар», а поверх згори – на музичний бар у форматі тап-руму.

«Згори буде тусовка, а знизу – затишний спікізі руїн бар», – каже Янковський. Додає, що орієнтовно перезапуск відбудеться в середині лютого. 

У «Хвильовому» вже почали переобладнання нижнього поверху, додаючи в інтер’єр м’які меблі. «Коли відкриється верхня зала, внизу ми повністю оновимо меблі в великому залі, додамо більше затишних кутків і нові, менш громіздкі барні стільці», –  пояснює Янковський.

У свою чергу, на новому верхньому поверху на 110 квадратних метрів облаштують музичний бар, у якому акцент буде не на міцні алкогольні напої. Пропонуватимуть 20 кранів з напоями: крафтове пиво, сидр, а також розливні коктейлі на домашніх заготовках і вино та моктейлі. 

«Концепція закладу – music place. Працюватимемо на старті чотири дні на тиждень з четверга до неділі. Облаштуємо 85 квадратних метрів дерев‘яного танцполу, обставленого кастомними колонками від Олександра Рогожина», – додає Янковський.

«Хвильовий» перенесе всі вечірки на верхній поверх. Також там влаштовуватимуть концерти. «У залі нагорі не буде меблів, зате буде велика сцена, гримерка і чотири туалетні кабінки, одна з яких для людей з інвалідністю», – кажуть у закладі.

«Усі тусовки переїдуть нагору, а нижній бар стане тихою гаванню для душевних розмов та відпочинку з купою м’яких меблів та ламповим звуком», – додають у «Хвильовому».


  • «Хвильовий» – це бар з контактною барною стійкою у підвальному приміщенні на вулиці Верхній Вал на Подолі.
  • У грудні 2018 року заклад відкрили після реконструкції, яка тривала три місяці. 

Підписуйтеся на Barout у Telegram – там усі головні новини і тексти про барну культуру

Фото: Анна Бобирєва для The Village Україна