Щоб сторінка завантажувалася коректно, рекомендуємо відімкнути Adblock у браузері.
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter

Zirka Sparkling Wines Bar відкрив ювелірний бутик Zarina на Хрещатику

Заклад Zirka Sparkling Wines Bar почав роботу в бутику виробника ювелірних виробів Zarina на бульварі Тараса Шевченка напроти Бессарабського ринку.

«Бар з ігристими винами у ювелірному бутику? А чому б і ні, вирішила власниця Zarina Наталія Нетовкіна, яка обожнює шампанське», – розповідають Barout у винному барі. Додають, що обрали назву Zirka через легенду про монаха П’єра Періньйон, якого вважають творцем шампанського.

У винній карті закладу в першу чергу ігристі вина, але подають також тихі вина, коктейлі та міцний алкоголь. Винну і коктейльну карту Zirka розробила команда винного бару Malevich. Вино пропонують від 110 гривень за келих. Серед коктейлів – Gin & Tonic (150 грн), French 75 (150 грн), Aperol Spritz (160 грн) і Negroni Sbagliato (190 грн).

«Для тих, кто цінує культурне життя, у барі щотижня проводяться винні дегустації, вечори поезії, арт-тусовки, джазові концерти та DJ party», – додають в Zirka, розташованому на розі бульвару Шевченка та Хрещатика. Наприклад, у п’ятницю, 24 липня проведуть вечірку з Alina Pash і Zbaraski.

Коли:

12:00-21:00

Де:

м. Київ, бульвар Тараса Шевченка, 2

Телефон

063 979 95 70

Підписуйтеся на Barout у Telegram – там усі головні новини і тексти про барну культуру

Обкладинка та фото: Zirka