Щоб сторінка завантажувалася коректно, рекомендуємо відімкнути Adblock у браузері.
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter

Бар Libraria у Львові припинив роботу

Заклад Libraria Speak Easy Bar закрили у Львові, повідомив засновник Вадо Арзуманян із ресторанної компанії Restaron («Пара Джанов і портвейн», Champagneria X&X, Mons Pius).

«На превеликий мій жаль, я змушений повідомити, що закриваю Libraria Speak Easy Bar. У цей проект було вкладено багато праці. Я вдячний всім, хто мав пряме або непряме відношення до нього. […] Дуже шкодую, але зобов’язаний це зробити. Це єдиний і перший за 25 років проєкт, який я закрив зі сльозами на очах», – пише Арзуманян. 

blank
blank

Керівник Restaron пов’язав рішення закрити заклад із карантином і кризою: «Я закриваю “Лібрарію” до кращих часів. Такі проекти не можуть жити в умовах обмежень та політичного шулерства навколо вірусів».

blank
blank

«Це було місце, у якому разом з львів’янами слухав джаз Френсіс Фукуяма, – додає Арзуманян. – Це було місце, де виступали Роберт Гласпер, Тейлор Макферрін, Террас Мартін, Джамала, Рейчел Терріен, Фіма Чупахін, Наташа Лєбєдєва та Денис Аду, Лаура та Крістіна Марті, Міша Циганов та Олексій Коган, Ігор Закус та Ганс-Пітер Салентін і багато-багато інших не менш відомих та яскравих музикантів»


Libraria Speak Easy Bar працював у режимі прихованого бару у Вірменському дворику в центрі Львова з 2016 року. Окрім коктейльної карти, заклад робив ставку на джазові вечори та заходи. 

Підписуйтеся на Barout у Telegram – там усі головні новини і тексти про барну культуру

Обкладинка та фото: Restaron