Щоб сторінка завантажувалася коректно, рекомендуємо відімкнути Adblock у браузері.
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter

«Бар, за яким треба стежити»: який заклад отримав відзнаку The World’s 50 Best Bars

Переможця спеціальної премії «Бар, за яким треба стежити» 2020 року назвали The World’s 50 Best Bars. Премією від бренду Campari нагородили заклад Galaxy Bar в Дубаї (Об’єднані Арабські Емірати). Це перший бар з Близького Сходу, який здобув окрему відзнаку The World’s 50 Best Bars.

«Отримати нагороду Campari One To Watch Award за півтора року після запуску – це просто неймовірно. Ми вважаємо, що це оцінка нашої командної роботи, і я пишаюся тим, чого ми досягнули», – коментує менеджер Galaxy Bar Крістіан Гордеюк. 

Відео The World’s 50 Best Bars

Galaxy Bar – це коктейльний бар у Дубаї, який почав роботу в лютому 2019 року. Відкрила заклад південноафриканська рестораторка грецького походження Наташа Сідеріс.

Особливістю закладу називають камерну атмосферу, яка відрізняється від барної сцени емірату, де переважають гучні бари з великим потоком, пояснюють в The World’s 50 Best Bars.

blank

Це другий спеціальний приз від The World’s 50 Best Bars, оголошений до щорічних результатів премії. Раніше організатори назвали австралійський заклад Maybe Sammy «найбільш гостинним баром світу 2020 року».


Щорічна церемонія нагородження найкращих барів світу The World’s 50 Best Bars відбудеться 5 листопада. 29 жовтня організатори оголосять другу частину рейтингу – бари, які посіли місця з 50 по 100.

Церемонія The World’s 50 Best Bars стане новою не лише через онлайн-формат, а й через оновлені правила, які організатори The World’s 50 Best Restaurants і The World’s 50 Best Bars ввели через низку сексистських скандалів в індустрії.

Так, найкращі бари світу вперше оберуть понад 540 членів академії, розділених за статевою ознакою 50 на 50%. Також організатори залучили 20 нових членів академії з недорепрезентованих регіонів світу. Експерти відвідували бари-претенденти та обирали серед них найкращі з січня 2019 року по березень 2020-го.


Підписуйтеся на Barout у Telegram – там усі головні новини і тексти про барну культуру

Обкладинка: Galaxy Bar

Статті на цю ж тему