Щоб сторінка завантажувалася коректно, рекомендуємо відімкнути Adblock у браузері.
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter

Барний фестиваль Tales of the Cocktail скасували через коронавірус

Найбільший барний фестиваль США Tales of the Cocktail не відбудеться у липні. Організатори Tales of the Cocktail Foundation ухвалили рішення не проводити фестиваль після заборони мерки Нового Орлеана на проведення масових заходів у місті протягом літа.

«Відповідно до постанови мерки Латої Кантрелл із відкладенням усіх фестивалів у Новому Орлеані, очевидно, що Tales of the Cocktail не відбудеться у звичному форматі в липні», – кажуть організатори. 

Відео Tales of the Cocktail 2019

Натомість Tales of the Cocktail Foundation організує серію онлайн-лекцій та майстер-класів у межах обраної теми цьогорічного фестивалю – «Каталізатор». Зокрема, проведуть онлайн-марафон, присвячений психологічному здоров’ю представників барної сфери та вебінар за участі лідерів індустрії, присвячений впливу коронавірусу на бізнес і локальні спільноти. 

Організатори додають, що сподіваються на принаймні часткове відновлення глобальної індустрії барів до липня. «У такому разі ми будемо шукати способи зробити досвід Tales of the Cocktail доступним для кожного окремого бару», – анонсують Tales of the Cocktail Foundation.

  • Tales of the Cocktail проводять щорічно з 2002 року. «Це щорічне зібрання, яке водночас є конференцією про коктейлі та родинною зустріччю», – кажуть організатори. Окрім того, у межах виставки відбувається нагородження найкращих брендів і барменів року за версією премії Spirited Awards.
  • Раніше ми показували, як пройшов Tales of the Cocktail 2019.
  • Також ми писали про 10 барних шоу, які варто відвідати у 2020 році.

Підписуйтеся на Barout у Telegram – там усі головні новини і тексти про барну культуру

Обкладинка: Tales of the Cocktail