Щоб сторінка завантажувалася коректно, рекомендуємо відімкнути Adblock у браузері.
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter

Барний фестиваль Tales of the Cocktail відбудеться в онлайн-форматі у вересні

Найбільший барний фестиваль США Tales of the Cocktail не відбудеться у липні вперше з 2001 року. Але натомість організатори Tales of the Cocktail Foundation проведуть онлайн-конференцію для представників глобальної індустрії напоїв.

«Ми усвідомлюємо, що наша спільнота продовжує боротися з викликами пандемії коронавірусу. Розуміємо ми й унікальний вплив цієї проблеми на людей, для яких ми працюємо. […] Ми беремо певний час на планування наступних кроків, щоб зробити наші спільноти ще більш близькими», – кажуть організатори. 

Натомість 21-24 вересня Tales of the Cocktail Foundation організує серію онлайн-лекцій та майстер-класів у межах обраної теми цьогорічного фестивалю – «Каталізатор». Зокрема, проведуть онлайн-марафон, присвячений психологічному здоров’ю представників барної сфери та вебінар за участі лідерів індустрії, присвячений впливу коронавірусу на бізнес і локальні спільноти. 

У вересні відбудеться й оголошення найкращих барів і барменів світу за версією премії Tales of the Cocktail Foundation під назвою The Spirited Awards.

Підписуйтеся на Barout у Telegram – там усі головні новини і тексти про барну культуру

Обкладинка: Tales of the Cocktail