Щоб сторінка завантажувалася коректно, рекомендуємо відімкнути Adblock у браузері.
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter

Barta School Ukraine Tour

Barta School Ukraine Tour розпочався у червні в Одесі та закінчився минулого тижня у Києві. 

3 місяці, 6 міст та 6 різних барів, які хостили івенти та гостьові зміни: Zelda Bar (Одеса), ПОЛУНОЧНИКИ (Вінниця), MAD (Львів), 41 Cuarenta Y Uno (Івано-Франківськ), TWINS (Дніпро), LoggerHead (Київ). 

Команда лекторів, партнерів та просто барних побратимів вирушила у цей тур Україною, аби зміцнити зв’язки у барному комьюніті, поділитися власними знаннями та деталями барної індустрії, надихнути як досвідчених барменів, так і початківців, до нових звершень та експериментів. Barta.design висловлює вдячність шеф-бартендеру BarmanDictat Назару Макарову, проджект менеджеру Barex Івану Дмитрієву, керуючому та партнеру бару LoggerHead Івану Носко та співзасновнику і вайб-кріейтеру туру Тарасу Оношко, а ще Микиті Костирі, представника зі сторони команди KYI Gorilka, що супроводжував команду у турне. 

Тур закінчився у рідному та знайомому Києві у барі LoggerHead. Але команда каже, що тур закінчився, та не місія, тому готують наступні корисні івенти та апдейти, які спрямовані на одне — робити життя барменів легшим.