Щоб сторінка завантажувалася коректно, рекомендуємо відімкнути Adblock у браузері.
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter

Бари і ресторани Лондона можуть не відкрити до травня – ЗМІ

Локдаун для сфери гостинності у Великій Британії та Лондоні зокрема може тривати до травня, повідомляє The Sunday Times. 

Видання посилається на джерело в уряді Сполученого Королівства, яке стверджує, що відновлення роботи закладів громадського харчування на зразок барів, пабів і ресторанів варто очікувати не раніше кінця весни. «Травневі свята, вірогідно, будуть моментом, коли паби почнуть відновлювати роботу», – цитує The Sunday Times джерело. 

Ця інформація йде в розріз із публічними заявами прем’єр-міністра Великої Британії Боріса Джонсона, який оголосив новий жорсткий карантин у країні до березня. Джонсон додавав, що перші послаблення карантину можна очікувати протягом лютого. 

Ускладнює ситуацію погіршення епідемічної картини в Лондоні, адже столицю Британії називають «епіцентром» нової хвилі коронавірусу. Так, мер Лондона Садік Кан назвав ситуацію з Covid-19 у місті «великою проблемою».

Нові обмеження у зв’язку з поширенням пандемії у Британії почали вводити ще в листопаді. Якщо вони дійсно збережуться до травня, до припинення роботи закладів громадького харчування в Лондоні затягнеться на п’ять місяців. 

Підписуйтеся на Barout у Telegram – там усі головні новини і тексти про барну культуру

Обкладинка: Seat At The Table