Щоб сторінка завантажувалася коректно, рекомендуємо відімкнути Adblock у браузері.
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter

Харківський заклад Beatnik Bar перезапустили у Києві

Заклад Beatnik Bar починає роботу в Києві біля станції метро «Площа Льва Толстого». Відкриття бару відбудеться 3 жовтня.

Це перезапуск однойменного бару у Харкові, за який відповідає та сама команда, розповідають Barout у Beatnik Bar. Партнером закладу у Києві став співвласник бару Parovoz Speak Easy Микола Голотін.

«За певних непередбачуваних обставин проєкт Beatnik був змушений закритися у Харкові. Власниця Тетяна Брауде запропонувала Миколі Голотіну перевідкрити проект, на що Микола погодився – і зрештою уся команда, ідея та концепція переїхала до Києва», – розповідають у Beatnik Bar.

Київський Beatnik Bar має прихований формат: місце для нього знайшли у дворі на вулиці Великій Васильківській.

Орієнтир – арка з вивіскою Barhat і чорні двері поруч з ліхтарем і домофоном.

«В ідею бару лягла філософія світогляду і творчої натури бітників – [спільноти] з 50-х років у США. Концепція бару Beatnik будується на атмосфері і комфорті гостя», – розповідають у закладі.

Особливістю Beatnik Bar є роботами з п’ятьма барменами, які обслуговують всі процеси в барі. «Починаючи від провідника зі вхідних дверей і закінчуючи безпосередньо обслуговуванням за баром і за столами», – кажуть у закладі.

Барну карту Beatnik Bar поділять на дві частини: першу називають концептуальною, «що відображає цінності бару в коктейлях»; у другій же будуть коктейлі, які раніше пропонули у харківському Beatnik. Також у меню буде кілька позицій їжі.Адреса: вулиця Велика Васильківська, 23
Режим роботи: 18:00-02:00 (з неділі по четвер), 18:00-03:00 (п’ятниця та субота)
Facebook


Обкладинка та фото: Beatnik Bar