Щоб сторінка завантажувалася коректно, рекомендуємо відімкнути Adblock у браузері.
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter

Без пластику, з повторною переробкою: Moet Hennessy побудували екологічний стенд

Екологічний стенд з використанням корків замість пластику представила компанія Moet Hennessy на виставці алкогольної індустрії Vinexpo в Парижі. 

Виробник коньяку Hennessy та шампанського Moet Chandon каже, що хотів таким чином показати адаптацію компанії до викликів кліматичної кризи та екологічного дизайну. 

Для побудови конструкції стенду використали колоди виключно з дерева та коркового дуба. Це матеріали, які підібрали як визначальні з індустрії вина, розповідає архітекторка Жанна Дюмон. Додає, що корок використовують лише з лісів, які підтримують у сталому розвитку, а всі меблі після закінчення виставки будуть використовувати повторно. Понад те, решту матеріалів у конструкції будуть повторно перероблювати. 

«Сталий розвиток для нас є формою гуманізму – доброзичливого, раціонального та сучасного гуманізму. Через нашу програму “Живі ґрунти” Moet Hennessy націлений на об’єднання спільнот по всьому світу, щоб розвинути глобальну програму соціальної відповідальності», – розповідає виконавчий директор Moet Hennessy Філіпп Шаус.

На стенді Moet Hennessy проведуть низку дискусій та Q&A-сесій про екологічний дизайн, а також про адаптацію індустрії до умов кліматичної кризи.

Підписуйтеся на Barout у Telegram – там усі головні новини і тексти про барну культуру

Обкладинка: Moet Hennessy