Щоб сторінка завантажувалася коректно, рекомендуємо відімкнути Adblock у браузері.
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter

«Без штанів»: львівські ресторатори вимагають скасувати «карантин вихідного дня»

Скасувати «карантин вихідного дня» та знайти ефективні способи боротьби з пандемією коронавірусу Covid-19 вимагають від державної влади львівські ресторатори. Відеозвернення про це записали, зокрема, співзасновники «Холдингу емоцій !FEST» Андрій Худо та Юрко Назарук, засновник «Світу кави» Маркіян Бедрій та ресторатор Вадо Арзуманян («Пара Джанов і портвейн», Champagneria X&X, Mons Pius).

«Ви вже залишили нас без штанів. Ми не дамо зробити це з тисячами наших людей!», –заявили ресторатори у відео.

Відео під назвою «Дайте працювати»

«Ми – львівські ресторатори, – є проти безглуздих та показових рішень. […] У час, коли наші простори обладнані усім необхідним, щоб бути безпечними. Тисячі людей перебувають в метро, маршрутках, супермаркетах без дотримання карантинних вимог і жодного контролю. І в той час, коли інші країни пропонують плани боротьби з епідемією та роблять реальні кроки, наш уряд вводить “карантин вихідного дня”, котрий нічого не змінить, лиш вб’є наш бізнес і вижене тисячі наших людей на вулиці», – стверджують представники ресторанного бізнесу Львова.

«Ми проти. Ми будемо виконувати свою місію, ми будемо приймати гостей і нести відповідальність за наші колективи. Ми будемо працювати, як партизани – наскільки б це нас не принижувало. У нас немає іншого виходу», – додав співзасновник !FEST Назарук.

Натомість ресторатори пропонують «терміново скасувати так званий “карантин вихідного дня”», «почати реально, а не показово контролювати виконання безпекових вимог». 

«Якшо треба, вводьте локдаун, – додають ресторатори. – По-справжньому: закривайте все, але вже і на зрозумілий термін. Ми перші закриємось, як тільки знатимемо, що говорити нашим працівникам». 


Підписуйтеся на Barout у Telegram – там усі головні новини і тексти про барну культуру

Обкладинка: «Дайте працювати»