Щоб сторінка завантажувалася коректно, рекомендуємо відімкнути Adblock у браузері.
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter

Більше 1000 відео взяли участь у конкурсі барменів від Nemiroff

Більше 300 барменів зняли 1136 відео у межах конкурсу Nemiroff Cocktail Challenge, що відбувся упродовж квітня і травня, розповідають організатори, бренд Nemiroff. Переглянути роботи можна за посиланням.

«За чотири сезони змагання учасниками стали понад 300 барменів, що зняли більше 1100 відео та, відповідно, отримали винагороду на суму близько 1 000 000 гривень», – розповідають в Nemiroff.

«Для Nemiroff було важливо підтримати барменів, що були з нами весь цей час, але в період карантину тимчасово залишилися без роботи. Цей конкурс відрізняється від інших коктейльних змагань, оскільки поєднує професійні навички та креативний підхід до подачі. Впевнений, це лише початок, адже в планах Nemiroff і надалі співпрацювати з барною спільнотою та розвивати культуру споживання алкоголю», – прокоментував Юрій Сорочинский, генеральний директор Nemiroff.

«Конкурс став неоціненним внеском у процвітання барної спільноти, обмін досвідом, підтримкою один одного в непростий період. Багато хто відкрив бренд з нового боку, а ми ретельно спостерігали за реалізацією сміливих, творчих ідей: від крафтового посуду з підсвічуванням до приготування супу як важливого інгредієнта напою. Особливо приємно, що постійними учасниками були професіонали барного ремесла», – додала бренд-амбасадорка Nemiroff та член журі конкурсу Юлія Терлецька.

Кожен із чотирьох сезонів конкурсу був присвячений окремій темі: Bloody Mary у крафтовому стилі, Cinema Twist (коктейль для улюбленого кіногероя), Future Smash про коктейлі майбутнього та «Нестримний Bar-Man» про коктейлі для супергероїв.

Підписуйтеся на Barout у Telegram – там усі головні новини і тексти про барну культуру

Обкладинка: Nemiroff