Щоб сторінка завантажувалася коректно, рекомендуємо відімкнути Adblock у браузері.
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter

Bombay Sapphire вперше за 10 років очолив рейтинг найбільш популярного джину в барах

Найбільш популярні напої 2020 року в провідних барах світу назвали в щорічному рейтингу журналу Drinks International. У категорії джину вперше за десять років на першу позицію вийшов Bombay Sapphire.

«Коли Bombay Sapphire востаннє очолив рейтинг, бартендери ще носили краватки-метелики, а джин здавався наступною проривною категорією», – розповідають упорядники рейтингу. 

Поступилися бренду Bacardi Limited Hendrick’s, Beefeater і Tanqueray, який очолював список із 2014 року. 

 1. Bombay Sapphire
 2. Tanqueray
 3. Hendrick’s
 4. Beefeater
 5. Botanist
 6. Monkey 47
 7. Roku
 8. Gin Mare
 9. Sipsmith
 10. Citadelle

Уперше до топ-10 увійшов крафтовий виробник Sipsmith. Також у десятці німецький бренд Monkey 47, японський Roky, французький Citadelle та іспанський Gin Mare. 


 • Рейтинг Drinks International має на меті дослідити, які напої користуються попитом у барній індустрії за рік. Упорядники кажуть, що мають на меті показати стан ринку і його динаміку за рік, а також його вплив на барну індустрію, а не дослідити точну кількість проданих напоїв.
 • Для підготовки рейтингу використали інформацію, надану 100 барами з 33 країн світу (Україна до списку не увійшла). Критерієм додання бару до списку були «перемоги чи номінації на міжнародних конкурсах». Зокрема, це учасники списків The 50 World’s Best Bars і Spirited Awards, регіональних конкурсів, а також рейтингу міжнародних версій журналу Time Out.

Підписуйтеся на Barout у Telegram – там усі головні новини і тексти про барну культуру

Обкладинка: Bombay Sapphire