Щоб сторінка завантажувалася коректно, рекомендуємо відімкнути Adblock у браузері.
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter

Bomberay і Havardi: це колекція одягу від Алекса Кратени та Моніки Берґ

Колекцію одягу спільно з дизайнером Деннісом Льошем створили зіркові бартендери Алекс Кратена та Моніка Берґ. Особливість колекції джемперів під назвою Evil Companionship («Зле товариство») – використання символіки брендів алкоголю, що конкурують в одній категорії, пише The Cocktail Lovers. 

Дизайнер із Берліна Льош спеціалізується на обігруванні брендів у своїй творчості: наприклад, раніше він створив одяг із символікою Versucci (Versace та Gucci), New Balenciaga (New Balance і Balenciaga) та Comme des Vuitton (Comme des Garcons і Louis Vuitton). У співпраці з Кратеною та Берґ він вирішив поєднати бренди-конкуренти в алкогольній індустрії.

blank
blank

«Ми вечеряли з Алексом під час Bar Convent Berlin, і він розповів мені про протистояння алкогольних брендів. Мені здалося це дуже цікавим – навіть більш цікавим, ніж протистояння модних брендів. Я сказав, що це зло – те, як виробники алкоголю конкурують між собою. Тоді ж народилася і назва нашого проєкту», – розповідає виданню Льош.

Кратена і Берґ влаштували з дизайнером серію брейнстормінгу і придумали низку поєднань, які врешті прикрасили одяг. Зокрема, це Belevedoose (Belvedere та Grey Goose), Havardi (Bacardi та Havana Club) і Marzano (Martini та Cinzano). «Ну і моє улюблене – Bomberay TENphire», – коментує Льош поєднання Bombay Sapphire й Tanqueray.

blank
blank

Кожний джемпер виготовили лише в десяти екземплярах, придбати їх за ціною 200 фунтів можна у лондонському барі Кратени і Берґ Tayer + Elementary.

Підписуйтеся на Barout у Telegram – там усі головні новини і тексти про барну культуру

Обкладинка: Tayer + Elementary