Щоб сторінка завантажувалася коректно, рекомендуємо відімкнути Adblock у браузері.
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter

Зірки серіалу Breaking Bad запустили бренд мескалю

Бренд артизанального мескалю Dos Hombres заснували зірки серіалу Breaking Bad («Пуститися берега») Браян Кренстон та Ерон Пол.

«Ми назвали напій Dos Hombres – два хлопці на місії. Ми не можемо дочекатися, поки зможемо поділитися ним із вами. Нам дуже подобається смак, арома та універсальність цього димного, витриманого алкоголю», – кажуть виконавці ролей Волтера Вайта та Джессі Пінкмена відповідно.

https://www.instagram.com/p/BztmoUyn-4R/

Актори хотіли продовжити працювати разом після закінчення серіалу, який називають одним із найкращих в історії американського телебачення. Кренстон і Пол розповідають, що сиділи в суші-барі і говорили про життя за коктейлями, врешті вирішивши запустити власний бренд алкоголю.

Колеги за Breaking Bad вирушили до мексиканського штату Оахака у пошуках найбільш автентичного напою з агави. «Ми знайшли його – і він був ідеальний. Боже, він був просто ідеальний. Ми просто кивнули одне одному – і ухвалили рішення», – розповідають Кренстон і Пол.

Наразі Dos Hombres доступний для замовлення лише у п’яти американських штатах. У майбутньому планують запустити доставку по всьому світу.


Обкладинка: Dos Hombres