Щоб сторінка завантажувалася коректно, рекомендуємо відімкнути Adblock у браузері.
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter

«Будівлю-коло» на Рейтарській реставрують і перетворять на заклад

Модерністська будівля округлої форми у подвір’ї на вулиці Рейтарській отримала нових власників. Будівлю придбали Марк Вілкінс (The Naked Room), Антон Рубан (Spell), а також Ігор Фарберов та Євген Лавренюк (Dream Hostels та Druzi Cafe). Колишню будівлю поліклініки на Рейтарській хочуть оновити, зробивши її багатофункціональним простором, розповідають The Village Україна партнери. 

«Ми плануємо трансформувати цей чудовий циліндр у місце для зустрічі, об’єднання, насолоди смачною їжею, радості від доброго напою та, можливо, навіть придбання свіжоспеченого хліба й локально вирощених овочів в овочевому відділі. Це дім для єднання, креативності та оптимістичного життя», – анонсують нові власники партнери.

За реставрацію та оновлення будівлі відповідає архітектор Еміль Дервіш (The Naked Room), процес уже розпочали. «Натхненні оригінальним дизайном, на даний момент ми знімаємо тисячі квадратних метрів гіпсокартону, демонтуємо декоративні колони та дах у формі гриба, щоб возвеличити самобутню модерністську форму будівлі», – розповідають нові власники.

Наприклад, планують вирізати великий отвір на першому поверсі, щоб підвальний поверх перетворився на світлопропускний атріум. «Висота стель у центрі сягатиме більше, ніж 10 метрів, що є чудовим місцем для висадки дерева в інтер’єрі», – додають в проєкті.

У проєкті кажуть, що реалізувати намір хочуть до кінця 2020 року. Уже шукають майбутніх орендарів.

  • Будівля у формі ідеального циліндру діаметром 16 метрів у подвір’ї за кафе Zigza побудована в 1986 році, це частина комплексу поліклініки Спілки письменників України, який проєктували Володимир Шевченко та Авраам Мілецький, архітектор готелю «Салют» і Парку вічної слави.
  • Від основної будівлі поліклініки відокремили у 2008 році. Протягом останніх десяти років будівля функціонувала як спа-салон. «Попередні власники задекорували будівлю під «замок», приховуючи першопочаткову ідею простоти та відмови від орнаментів», – кажуть партнери.
  • У грудні 2019 року будівлю виставили на аукціон, Марк Вілкінс і партнери придбали простір.

Підписуйтеся на Barout у Telegram – там усі головні новини і тексти про барну культуру