Щоб сторінка завантажувалася коректно, рекомендуємо відімкнути Adblock у браузері.
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter

Budweiser відмовилися від реклами на SuperBowl. Гроші витратять на освітні ролики про вакцину від Covid-19

Комерційний виробник пива Budweiser вирішив вперше з 1983 року відмовитися від рекламного ролика у перерві SuperBowl заради підтримки процесу вакцинації, повідомляє The Wall Street Journal.

Компанія Anheuser-Busch, що володіє брендом Budweiser, передасть мільйон доларів на потреби освітніх ініціатив про переваги вакцинації від коронавірусу Covid-19. 

«Ми не лише великий бренд пива, а й один із найбільших рекламодавців у США», – цитує видання представників Budweiser. Вони додають, що через це відчувають відповідальність за перебіг процесу вакцинації в країні. 

Замість звичного рекламного відео в перерві SuperBowl бренд випустить в онлайн-форматі ролик, присвячений американцям, які доклали зусиль до боротьби з поширенням пандемії.


Фінал сезону з американського футболу SuperBowl вважається головною подією року в американському спорті та рекламній сфері. Для рекламодавців це можливість вийти на максимально широку аудиорію, відповідно, вартість появи в межах матчу є найвищою з усіх рекламних слотів. У 2021 році SuperBowl відбудеться 7 лютого. 


Підписуйтеся на Barout у Telegram – там усі головні новини і тексти про барну культуру

Обкладинка: Budweiser