Щоб сторінка завантажувалася коректно, рекомендуємо відімкнути Adblock у браузері.
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter

Через карантин люди не почали пити більше алкоголю – дослідження

Через карантин, пов’язаний із пандемією Covid-19, громадяни США не почали пити більше алкоголю, свідчить дослідження американської громадської організації Responsibility.org.

35% опитаних американців стверджують, що споживають під час карантину приблизно стільки ж алкогольних напоїв, як і до введення режиму самоізоляції. Ще 28% кажуть, що почали пити менше алкоголю. 

Шість із десяти опитаних стверджують, що не почали пити частіше через режим самоізоляції та карантин. Мова йде і про міцні напої, і про пиво та вино, уточнюють організатори.

Головною причиною, чому громадяни США почали пити менше алкогольних напоїв, називають закриття барів. Із цим згодні 38% респондентів. 

Водночас, за результатами опитування, 86% американців вважають, що відповідально ставляться до споживання алкоголю. 

За даними Responsibility.org, за останній рік кількість людей у США, що пила алкоголь принаймні раз на місяць, зросла з показника 71% до 79%.

«Пандемія Covid-19 змінила багато життів та звичок амеркианців, але наше опитування свічдить, що більшість американців обирають відповідальне споживання у ці безпрецедентно складні часи», – коментує президент Responsibility.org Кріс Свонґер. 

Підписуйтеся на Barout у Telegram – там усі головні новини і тексти про барну культуру