Щоб сторінка завантажувалася коректно, рекомендуємо відімкнути Adblock у браузері.
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter

Чесько-німецький паб Zivot A Pivo відкрили на Печерську

Заклад Zivot A Pivo почав роботу на вулиці Євгена Коновальця на Печерську. З чеської назва перекладається як «Живе пиво»: формат визначають як чесько-німецький паб. 

«Чесько-німецький паб Zivot A Pivo в Києві – це місце для веселих і галасливих компаній», – кажуть у закладі, який розвиває мережа готелів Reikartz. Це перший окремий ресторан компанії в Києві, раніше вона працювала в місті лише в сегменті ресторанів у готелях. 

Основа меню – німецьке й чеське пиво, яке продають на розлив і в пляшках. В асортименті Lowenbrau, Franziskaner Hefe Dunkel, Praga Lager та Erdinger, а також пиво з власної броварні Reikartz (60-135 грн)

У Zivot A Pivo також готують коктейлі: приміром, авторські «Синій чех» (125 грн) з Becherovka і тоніком, «Імбирно цитрусовий ель» (95 грн) з пивом, імбирним сиропом та апельсиновим соком та «Англійський малиновий ель» (145 грн) з поєднанням пива, джину і малинового сиропу. 

До напоїв пропонують основі страви на зразок шніцеля з картоплею і беконом (175 грн), свинини під грибним соусом (170 грн) і печеної вепрової зебрівки в меду (210 грн). 

Коли:

16:00-23:00 (понеділок-четвер), 16:00-00:00 (п’ятниця-неділя)

Де:

м. Київ, вулиця Коновальця, 15/3

Телефон:

067 338 64 66

Підписуйтеся на Barout у Telegram – там усі головні новини і тексти про барну культуру

Обкладинка та фото: Reikartz