Щоб сторінка завантажувалася коректно, рекомендуємо відімкнути Adblock у браузері.
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter

Coca-Cola випускає перший hard seltzer. Україна стане одним із перших ринків Topo Chico

Україна стане одним із перших ринків для слабоалкогольного напою Topo Chico Hard Seltzer до кінця 2020 року, розповідають Barout в українському представництві Coca-Cola.

«Topo Chico Hard Seltzer – слабоалкогольний газований напій, на створення якого надихнув бренд Topo Chico зі 125-річною історією: широко відома газована вода, яка стала популярним інгредієнтом у багатьох міксологів США та Латинської Америки. Topo Chico Hard Seltzer – більш динамічна форма легендарної води у ніші слабоалкогольних напоїв, яка завойовує все більшу популярність серед споживачів», – коментують в Coca-Cola.

Topo Chico вийшов на ринки Мексики та Південної Америки у вересні, з листопада ж напій почнуть продавати в Україні, Австрії, Греції та Ірландії, а також у Великій Британії та Північній Ірландії. 

Topo Chico Hard Seltzer продаватимуть у металевих банках об’ємом 330 мілілітрів з трьома смаками: Tangy Lemon Lime (мандарин-лимон-лайм), Tropical Mango (тропічне манго) та Cherry Acai (вишня-асаї). Кожен з напоїв не містить глютену, має 96 калорій, 2 грами цукру та 4,7% алкоголю.

  • Hard seltzer – умовна назва категорії, що об’єднує мінералізовані напої із вмістом алкоголю. За оцінкою, до 2027 року категорія виросте до загального об’єму ринку в 14,5 мільярдів доларів.
  • Власник брендів Coca-Cola, Fanta і Schweppes розвиватиме категорію через мексиканський бренд Topo Chico, якого придбали у 2017 році. 


Підписуйтеся на Barout у Telegram – там усі головні новини і тексти про барну культуру

Обкладинка: Coca-Cola