Щоб сторінка завантажувалася коректно, рекомендуємо відімкнути Adblock у браузері.
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter

Дивіться, як Хідецугу Уено готує коктейль у спільному проєкті Cocktails For You та Loggerhead

Новим гостем серії відео про світових зірок-бартендерів All-Star Bartender Series став японський фахівець Хідецугу Уено. Це спільний проєкт київського бару Loggerhead і міжнародного сайту Cocktails For You.

Хідецугу Уено готує фірмовий коктейль White Lady

«Мастер Хідецугу Уено – засновник бару High Five у Токіо, що посів шосте місце на Asia’s 50 Best Bars 2019 та дванадцяте на The World’s 50 Best Bars 2019. Це символ східної сцени бартендінгу, від айс-болу до хард-шейку, одержимий ідеями перфекціонізму – і саме за ними майбутнє», – коментує шефбармен Loggerhead і співзасновник Barout Артем Скапенко.

«Ми знімаємо відео у Loggerhead за допомогою нашого продакшну Artishock Gang, – додає Скапенко. – Спочатку була ідея знімати українських барменів і розповідати таким чином про коктейльну культуру нашої країни. Але згодом ми вирішили додати топових бартендерів з усього світу. Для нас це буде можливість внести барменів з України та світу в один контекст».

Раніше в All-Star Bartender Series знялися бармен і бариста Мартін Гудак і представник House of Angostura Даніель Джонс.

Усі епізоди – на сайті Cocktails For You. Творці планують випускати нові епізоди регулярно – раз на три тижні.


Обкладинка: Artishock Gang