Щоб сторінка завантажувалася коректно, рекомендуємо відімкнути Adblock у браузері.
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter

Це 10 найбільш популярних брендів джину в світі

Провідну десятку найбільш популярних брендів джину оприлюднив журнал Drinks International. 

Чільне місце посів виробник Tanqueray – уже восьмий рік поспіль. Британську дистилерію назвали найбільш популярним напоєм у категорії чверть респондентів із понад сотні найкращих барів світу, дві третини опитаних включили Tanqueray у чільну трійку. 

Утім, досить близько до першого місця підійшов Beefeater. Протягом останніх одинадцяти років саме Beefeater є головним конкурентом Tanqueray у сегменті, кажуть у Drinks International. 

Третє місце – у шотландського виробника Hendrick’s Gin. «Це не найбільш поширений джин, але його часто називають як одного з трьох найбільш популярних джинів у барі», – пояснюють укладачі рейтингу. Також у провідній четвірці Bombay Sapphire. Усі чотири лідери рейтингу продають щороку понад мільйон 9-літрових упаковок джину. 

 1. Tanqueray;
 2. Beefeater;
 3. Hendrick’s;
 4. Bombay Sapphire;
 5. Monkey 47;
 6. Botanist;
 7. Citadelle;
 8. Fords;
 9. Roku;
 10. Four Pillars;

Найбільше за рік у рейтингу набрав позицій бренд Monkey 47 від Pernod Ricard. Також позитивну динаміку показали Tanqueray і Four Pillars.

 • Упорядники Drinks International кажуть, що їх метою є показати стан ринку і його динаміку за рік, а не дослідити точну кількість проданих коктейлів.
 • При підготовці рейтингу використали інформацію, надану понад сотнею барів по всьому світу. Критерієм додання бару до списку були «перемоги чи номінації на міжнародних конкурсах». Зокрема, це учасники списків The 50 World’s Best Bars і Spirited Awards, регіональних конкурсів, а також рейтингу міжнародних версій журналу Time Out.

Підписуйтеся на Barout у Telegram – там усі головні новини і тексти про барну культуру

Обкладинка: Tanqueray