Щоб сторінка завантажувалася коректно, рекомендуємо відімкнути Adblock у браузері.
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter

Це 100 найвпливовіших людей барної індустрії світу. У рейтингу нова лідерка

Щорічний рейтинг сотні найбільш впливових людей світу у барній сфері оприлюднило видання Drinks International. Друге видання рейтингу очолила співзасновниця лондонського бару Tayer + Elementary Моніка Берґ, яка торік була на п’ятому місці рейтингу. 

Друге місце посів партнер Берґ за Tayer + Elementary Алекс Кратена, який торік також опинився на другій сходинці. Лідер минулорічного рейтингу Раян Четіявардана (Lyaness) спустився на третю позицію в списку. 

  1. Моніка Берґ (Tayer + Elementary);
  2. Алекс Кратена (Tayer + Elementary);
  3. Раян Четіявардана (Lyaness);
  4. Айві Мікс (Leyenda);
  5. Девід Вондріч (журналіст, письменник);
  6. Ліннетт Марерк (Speed Rack);
  7. Ренато Джованнон (Floreria Atlantico);
  8. Шінджо Ґокан (Speak Low);
  9. Каріна Сото Веласкес (Quixotic Projects);
  10. Іан Беррелл (амбасадор);
Повний список Bar World 100

«Переможець навряд чи стане великою несподіванкою. Моніка Берґ має етичний капітал і підтримує все, що цінується її колегами. Разом зі своїм партнером Алексом Кратена вона не боїться іти в роботі незвідаими шляхами», – пояснюють упорядники рейтингу про бартендерку, яка також запустила бар HIMKOK у Норвегії.

«Нові лідери з’являються у складні часи, вони надихають всіх навколо. Цьогорічний рейтинг Bar World 100 – це погляд на барну індустрію в 2020 році – ключові особи, їхні внески та досягнення за рік», – коментує редактор Drinks International і Bar World 100 Хеміш Сміт. Додає, що цьогоріч рейтинг оновили майже на третину.

Зокрема, до рейтингу увійшли Хідецуго Уено (14 місце), Сімоне Капорале (16 місце), Ремі Саваж (22 місце), Лорен Моут (29 місце), Даніл Невскі (34 місце), Мартін Гудак (49 місце), Дейд Деґрофф (62 місце), Едді Рудзінскас (64 місце), Банні Канг (72 місце), Дієго Феррарі (83 місце) та Ангус Вінчестер (92 місце). 


Drinks International склали рейтинг на основі опитування експертів з барної сфери, кожен із яких запропонував список із десяти найбільш впливових персоналій.

До опитування включили експертів з медіа про барну культуру (59%), консультантів (20%), представників алкогольних брендів (13%), організаторів заходів (6%) і тренерів (2%).

Підписуйтеся на Barout у Telegram – там усі головні новини і тексти про барну культуру

Статті на цю ж тему