Щоб сторінка завантажувалася коректно, рекомендуємо відімкнути Adblock у браузері.
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter

Найкращих підприємців року в барній сфері нагородили Havana Club

Найкращих представників індустрії барів 2020 року нагородили на премії Bar Entrepreneur Awards 2020 від виробника рому Havana Club. Титул найкращого підприємця року в сфері здобув Олівер Марґан, співзасновник бару Maybe Mae в австралійському місті Аделаїда, повідомляє Cocktails Distilled.

Марґан відкрив заклад Maybe Mae у 2014 році у 22-річному віці, запуск цього бару називають відправною точкою у розвитку коктейльної культури Аделаїди. Зараз він із партнерами керує сімома закладами та працевлаштовує понад 150 людей.

Австралієць випередив у категорії 13 інших фіналістів та отримав приз у 20 тисяч євро, які можна буде витратити на подальший розвиток бізнесу.

blank
blank

По 10 тисяч євро отримали й переможці в інших номінаціях: нагороду True Grit («Справжня сміливість») вручили Рані Аль-Раджі власнику бару Brazzavile у столиці Лівану Бейруті, район якого постраждав від потужного вибуху в 2020 році. Ще один приз за екологічність вручили власникам бару Alquimico у колумбійській Картахені. 

Переможців у всіх номінаціях визначили члени журі премії, серед яких Келсі Ремедж (Trash Tiki), Ріс Олдфілд (Be at One) та Хуан Вальс (Fibar). Нагородили номінантів на онлайн-церемонії.


Підписуйтеся на Barout у Telegram – там усі головні новини і тексти про барну культуру

Обкладинка: Havana Club