Щоб сторінка завантажувалася коректно, рекомендуємо відімкнути Adblock у браузері.
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter

Pernod Ricard запустили новий бренд вина. Його присвятили відомим собакам

Компанія Pernod Ricard запустила бренд австралійських вин Leaps & Bounds, на створення якого надихалися собаками, пише SpiritedZine.

Бренд вирішили запустити у Великій Британії після результатів дослідження, за якими 80% британських споживачів вина люблять собак.

«Стосунки з собаками унікальні, у Британії спостерігається значне зростання власників собак через карантин. Leaps & Bounds ідеально підходить для того, щоб заробити на їхній популярності», – розповідають у британському підрозділі Pernod Ricard.

Кожне вино Leaps & Bounds має історію відомого собаки – наприклад, вино Astonishing Chardonnay натхненне собакою Pickles, який знайшов вкрадений трофей чемпіонату світу з футболу в 1966 році. А вино Adventurous Shiraz – собакою Бобом, який проїхав тисячі кілометрів разом з машиністами та інженерами поїздів.

Крім того, невдовзі бренд доповнить лінійку вин двома новими напоями. Вино Wonderous Sauvignon Blanc буде присвячене Баду, собаці Гораціо Нельсона Джексона – разом вони були першими, хто подорожували у США автомобілем. Також Leaps & Bounds планують випустити вино Brilliant Merlot з Бетсі, яку вважають найрозумнішою собакою у світі.

Вартість однієї пляшки Leaps & Bounds – 9 фунтів стерлінгів. Придбати напої можна лише на Amazon.


Підписуйтеся на Barout у Telegram – там усі головні новини і тексти про барну культуру

Обкладинка: Leaps & Bounds