Щоб сторінка завантажувалася коректно, рекомендуємо відімкнути Adblock у браузері.
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter

Цілодобовий бар Dux відкрили на місці Living Room на Подолі

Бар Dux почав роботу на колишній локації закладу Living Room на вулиці Спаській біля Контрактової площі. Це новий проєкт власників броварні KF Brewery і крафтового пабу Drunken Monkey, розташованого неподалік на Костянтинівській. 

Наразі заклад працює в тестовому режимі – з обмеженим графіком роботи та пропозиціями на кухні. Офіційне відкриття запланували на 10 січня, в січні заклад планує почати роботу цілодобово.

blank

«Поділ – це живий район. Нам здається, що йому не вистачало місця, де можна було б швидко зустрітися з друзями чи провести зустріч», – розповідають у закладі. Додають, що назвали бар на честь одного з видів пива KF Brewery: «З німецької Dux – це “вождь”». 

У Dux кажуть, що працюватимуть у трьох форматах. «По-перше, швидка кава та закуски на зразок скремблу. По-друге, зустрічі в бізнес-форматі. По-третє, препаті та афтепаті», – додають у закладі.

У Dux пропонують пиво від KF Brewery та інших українських крафтових виробників на зразок «Дідька» та Underwood. Та основний акцент роблять на міцний алкоголь, який пропонують пити не в коктейлях, а чистим. Наприклад, віскі від Jim Beam до Glenfiddich (60-300 грн за 40 мл), джин (55-70 грн), ром (60-84 грн), горілку (40-45 грн) і текілу (65-75 грн), а також настоянки (50-69 грн). 

З меню:

Сирний скрембл зі шпинатом – 30/40 грн

Суп із цибулею – 60/70 грн

«Філе курчати на шпажці» – 79/97 грн

«Кінцівки теріякі на шпажці» – 69/85 грн

Хумус – 25/35 грн

Мікс горіхів – 25/35 грн


У меню всі страви пропонують у двох варіантах – у закладі та з собою; позиції на виніс пропонують за нижчою ціною. Розділили асортимент на кілька категорій: «Сніданки» (30-75 грн), «Бульйони» (40-70 грн), «Закуски» (25-65 грн) і «Солоденьке» (45-50 грн), а також «На шпажці» – від веганських закусок (48/58 грн) до морепродуктів (150/180 грн).

У закладі не змінювали планування Living Room, але інакше оформили простір – з вінтажними меблями та фірмовим кольором червоного відтінку. Прикрасили інтер’єр роботами сучасної української художниці Влади Ралко. 

  • Заклад Living Room припинив роботу в серпні, він працював на Спаській з 2013 року. Наразі команда шукає для формату нове приміщення.

Підписуйтеся на Barout у Telegram – там усі головні новини і тексти про барну культуру

Адреса: вулиця Спаська, 6

Режим роботи: 17:00-02:00 (тестовий режим)


Обкладинка: Ярослав Друзюк для Barout