Щоб сторінка завантажувалася коректно, рекомендуємо відімкнути Adblock у браузері.
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter

Дедпул тролить Супермена в рекламі Aviation Gin

Продовження іронічної рекламної кампанії випустив виробник Aviation Gin. У новому ролику власник та обличчя бренду Раян Рейнольдс, відомий за роллю супергероя Дедпула, кепкує з виконавця ролі Супермена Генрі Кавілла. 

Ролик Aviaton Gin

«Чи допомагає Aviation Gin відчувати себе супергероєм? Я про це нічого не знаю», – жартує у відео Рейнольдс, також відомий за фільмами «Пропозиція» та «Охоронець кілера». При цьому у ролику він спочатку з’являється з вусами, а згодом їх намагаються прибрати за допомогою цифрових технологій.

Таким чином Рейнольдс обігрує ситуацію з актором Генрі Кавіллом. Виконавець ролі Супермена повинен був дознімати сцени в образі найбільш популярного американського супергероя у фільмі «Ліга справедливості» після того, як почав зйомки в іншому проєкті – «Місія нездійсненна».

Проблема полягала в тому, що для зйомок у «Місії» Кавілл повинен був мати вуса, а для ролі Супермена – виголене обличчя. Оскільки дві різні студії не змогли домовитися про компроміс, Кавілл був змушений дознімати сцени для «Ліги справедливості» з вусами, а тоді її «замальовували» на пост-продакшні. Зрештою «замальовані вуса» Кавілла стали мемом. 

  • Рейнольдс придбав виробника джину Aviation у 2018 році.

Обкладинка: Aviation Gin