Щоб сторінка завантажувалася коректно, рекомендуємо відімкнути Adblock у браузері.
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter

Diageo перевели перший бренд на пляшки з переробленого пластику

Американське віскі Seagram’s 7 Crown стало першим брендом Diageo, що повністю перевели на пляшки з 100% переробленого пластику. 

«Diageo North America протягом десятиліття підтримує екологічні ініціативи і намагається забезпечити сталий розвиток індустрії. Ми повністю відмовимося від пластику, що не підлягає повторній переробці, в усіх форматах пляшок із поліетилентерефталату – об’ємом 1,75 літра, 750 мілілітрів, 375 мілілітрів і 200 мілілітрів», – розповідають у компанії.

Це рішення дозволить скоротити пластикові відходи на 1000 тонн щороку. «Це еквівалент відмови від 100 мільйонів пластикових пляшок об’ємом 0,5 літра. Якщо викласти всі ці пляшки у колону, вона становитиме 11 957 миль, тобто майже 5 поїздок між Нью-Йорком і Лос-Анджелесом», – додають в Diageo North America.

«Ми раді цьому кроку Seagram’s 7 Crown, він підтверджує нашу підтримку інновацій та мінімізації впливу на природу», – коментує бренди-директор підрозділу Diageo в Північній Америці Джейсон Сорлі.

Цей крок Diageo ухвалили в межах глобальної стратегії всіх брендів компанії, що передбачає перехід 45% усього об’єму пластикових пляшок виробника на відновлювальне виробництво.

Підписуйтеся на Barout у Telegram – там усі головні новини і тексти про барну культуру

Обкладинка: Seagram’s 7 Crown