Щоб сторінка завантажувалася коректно, рекомендуємо відімкнути Adblock у браузері.
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter

Diageo перевиконали план зі скорочення шкідливих викидів у довкілля

Найбільша алкогольна компанія світу Diageo перевиконала план зі скорочення шкідливих викидів у довкілля. У 2008 році виробник Johnnie Walker і Tanqueray обіцяв скоротити викиди до 2020 року на 30%, врешті компанія прозвітувала про скорочення показника на 33,7% у всьому ланцюжку створення вартості.

Diageo скоротили викиди парникових газів в атмосферу на 509 000 тонн, перевели 99,5% усього пакування підлеглим для повторної переробки та покращили ефективність використання водних ресурсів на 46%, додають у великому звіті компанії. Також виробники перевели всі офіси та виробничі потужності на систему zero waste to landfill. Це означає, що компанія не залишає за собою сміття, що прямує на сміттєзвалища, але в процесі утилізації можуть використовувати спалення відходів. 

Відео зі звіту Diageo

Додатково Diageo прозвітували про успіхи в HR-програмах: приміром, через програми для підтримки кар’єрного просування жінок у компанії пройшли понад 435 тисяч жінок. Понад те, 39% усіх керівних посад у компанії нині посідають жінки. Таким чином перевищили план до 2020 року, що передбачав 35% жінок у менеджменті. 

У власника брендів Ketel One, Don Julio і Guinness також визнали, що виконали не всі зобов’язання, які ставили перед собою. Так, компанія перевела на нові системи очищення обробленої води 90% запланованих підприємств і не змогла досягнути поставленої планки із скорочення загального об’єму пакувальних матеріалів (11% замість запланованих 15%).

Підписуйтеся на Barout у Telegram – там усі головні новини і тексти про барну культуру

Обкладинка: Diageo