Щоб сторінка завантажувалася коректно, рекомендуємо відімкнути Adblock у браузері.
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter

Diageo придбали Aviation Gin Раяна Рейнольдса. Вартість угоди – більше $600 млн

Придбання бренду джину Aviation та брендів компанії Davos Brands анонсувала компанія Diageo.

Загальна вартість угоди може сягнути 610 мільйонів доларів, додають у виробника Tanqueray та Johnnie Walker. Diageo виплачує власникам Davos Brands 335 мільйонів доларів, ще 275 мільйонів компанія може отримати, якщо вдасться виконати ключові показники у наступні десять років.

blank
Джин Aviation описують як крафтове поєднання «ботанікалів із тонкими нотами ялівця та збалансованим смаковим профілем».

У 2018 році співвласником бренду американського джину Aviation став актор Раян Рейнольдс, відомий за головною роллю в блокбастері «Дедпул». Рейнольдс зайняв позицію креативного директора бренду, під його керівництвом компанія запустила серію іронічних відео із ситуативним маркетингом у фірмовому стилі Рейнольдса. Наприклад, в одному з відео Aviation кепкували з виконавця ролі Супермена Генрі Кавілла.

«Трохи менш як два роки тому я став власником Aviation Gin, тому що люблю смак Aviation більш, ніж будь-який інший міцний напій. Чого я не очікував, так це стільки щастя від створення креативу, який мені приніс цей досвід. Ми не можемо дочекатися на наступну главу в історії Aviation Gin, хочу подякувати Diageo за їхню пристрасть та неймовірну команду», – коментує Рейнольдс.

За два роки Aviation Gin закріпився на ринку преміального американського ринку як один із найбільш динамічних брендів. Diageo називають Aviation «другим за розміром та одним із найбільш активних брендів» у сегменті суперпреміального джину на ринку США. «Ми раді анонсувати цю угоду, що підтримує нашу участь у розвитку сегменту суперпреміьланого джину у США», – додає виконавчий директор Diageo Іван Менезес.

Окрім Aviation Gin, Diageo також отримує керівництво над іншими брендами компанії Davos Brands: Astral Tequila, Sombra Mezcal та TYKY Sake. Фіналізувати угоду планують до кінця 2020 року.

Це не перше придбання Diageo бренду алкоголю від зірки. У 2017 році компанія придбала бренд текіли Casamigos, співзасновником якого є актор Джордж Клуні, за близько мільярд доларів.

Підписуйтеся на Barout у Telegram – там усі головні новини і тексти про барну культуру

Обкладинка: Aviation Gin