Щоб сторінка завантажувалася коректно, рекомендуємо відімкнути Adblock у браузері.
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter

Чому Diageo призупиняють всі рекламні кампанії в соцмережах

Усі дійсні рекламні кампанії в «головних соціальних мережах» призупинить найбільший виробник алкоголю в світі Diageo. На паузу всі рекламні активності в соцмережах поставлять 1 липня. Причина – стимулювати соціальні мережі модерувати контент у межах руху #StopHateForProfit.

«Diageo робить все можливе для поширення інклюзивності та розмаїття, включно з нашими маркетинговими кампаніями. З 1 липня ми призупинимо всі платні рекламні активності на платформах великих соціальних мереж. Ми продовжимо обговорювати з нашими медіапартнерами, як боротися з неприйнятним контентом», – йдеться у повідомленні компанії, у якому не деталізують, про які саме соцмережі йде мова.

Ініціативу ухвалили у межах руху #StopHateForProfit: низка глобальних корпорацій оголосила бойкот Facebook через відмову соціальної мережі модерувати контент, включно з публікаціями, що містять обман у політичній рекламі та поширення расистських коментарів. До ініціативи вже приєдналися бренди Coca-Cola, Starbucks, Honda та Unilever, а загальні втрати Facebook, якому належать також Instagram і WhatsApp, від бойкоту сягнули позначки 7 мільярдів доларів.

Підписуйтеся на Barout у Telegram – там усі головні новини і тексти про барну культуру

Обкладинка: Diageo