Щоб сторінка завантажувалася коректно, рекомендуємо відімкнути Adblock у браузері.
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter

Diageo закриває серію віскі The John Walker

Останню партію у колекції віскі The John Walker випускає Diageo. Серія The John Walker, Last Cask з 330 пляшок стане останньою, пише Whisky.com.

The John Walker – це обмежена серія віскі, що об’єднувала виключно напої з дев’яти дистилерій, які працювали за життя засновника Johnnie Walker Джона Вокера з 1805 по 1857 роки.

Колекцію оновлювали більше десяти років. Але майстер дистиляції Джим Беверідж вирішив закрити серію, оскільки зносилися бочки з 10-річних дубових колод, у яких витримували віскі.

The John Walker, Last Cask, назва якого буквально перекладається як «остання бочка» – це поєднання дев’яти видів віскі, які спочатку розлили окремо, тоді були поєднані у двох чанах і врешті витримувалися разом у дубовій бочці.

«Ми поєднуємо надзвичайно рідкісні зерна з Камбуса, Порт-Дандас і Кемеронбриджа, створюючи делікатний смак із нотами солодкого меду, тонких прянощів і м’яких фруктів», – додає майстер Беверідж.

У серпні Last Cask надійде до продажу в Китаї, а в жовтні – на решту ринків. Ціна – 3635 доларів.


Раніше ми розповідали про віскі 140-річної витримки, яке виставили на аукціон, а також колекцію Johnnie Walker, присвячену «Грі престолів». Також ми писали про фінансові результати брендів Diageo у першій половині 2019 року.


Обкладинка: Johnnie Walker