Щоб сторінка завантажувалася коректно, рекомендуємо відімкнути Adblock у браузері.
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter

Diageo відкриє свій перший завод без вуглецевого сліду

Плани на відкриття першої в історії компанії ґуральні без вуглецевого сліду оголосив найбільший виробник алкоголю світу Diageo. Новий завод виробника бурбону Bulleit планують з виконанням екологічних вимог, кажуть у компанії.

Diageo планує запустити нові виробничі потужності Bulleit у штаті Кентуккі 2022 році. Новий завод на 100% забезпечуватиме відновлювальне виробництво електроенергії завдяки використанню парових нагрівачів на основі електродів. Таким чином Diageo виконує частину програми з переведення всього виробництва на відновлювальну електрику до 2030 року.

«У такий спосіб ми підтверджуємо наш намір зменшити викиди вуглецю в атмосферу та вирішити питання кліматичних змін», – кажуть у власника брендів Johnnie Walker і Tanqueray. «Ми як компанія знаємо – довготривалий розвиток бізнесу залежить від того, чи вдасться нам скоротити використання корисних копалин, що негативно впливає на довкілля. Завдяки використанню відновлювальної електроенергії ми зможемо запустити одну з найбільших ґуралень у Північній Америці, що не викидає вуглець», – додає президент Diageo у регіонів Перрі Джонс.

У компанії додають, що екологічний підхід на об’єкті дозволить щороку зберегти 117 тонн викидів, що є еквівалентом відмови від 25 000 автомобілів. Окрім електроенергії, на новому заводі подбали про безвідходне виробництво та заощадження водних ресурсів.

blank

Підписуйтеся на Barout у Telegram – там усі головні новини і тексти про барну культуру

Обкладинка: Diageo