Плани на відкриття першої в історії компанії ґуральні без вуглецевого сліду оголосив найбільший виробник алкоголю світу Diageo. Новий завод виробника бурбону Bulleit планують з виконанням екологічних вимог, кажуть у компанії.
Diageo планує запустити нові виробничі потужності Bulleit у штаті Кентуккі 2022 році. Новий завод на 100% забезпечуватиме відновлювальне виробництво електроенергії завдяки використанню парових нагрівачів на основі електродів. Таким чином Diageo виконує частину програми з переведення всього виробництва на відновлювальну електрику до 2030 року.
«У такий спосіб ми підтверджуємо наш намір зменшити викиди вуглецю в атмосферу та вирішити питання кліматичних змін», – кажуть у власника брендів Johnnie Walker і Tanqueray. «Ми як компанія знаємо – довготривалий розвиток бізнесу залежить від того, чи вдасться нам скоротити використання корисних копалин, що негативно впливає на довкілля. Завдяки використанню відновлювальної електроенергії ми зможемо запустити одну з найбільших ґуралень у Північній Америці, що не викидає вуглець», – додає президент Diageo у регіонів Перрі Джонс.
У компанії додають, що екологічний підхід на об’єкті дозволить щороку зберегти 117 тонн викидів, що є еквівалентом відмови від 25 000 автомобілів. Окрім електроенергії, на новому заводі подбали про безвідходне виробництво та заощадження водних ресурсів.

- Раніше Barout розповідав, що Diageo перевели перший бренд на пляшки з переробленого пластику.
- Також ми писали про екологічну пляшку від Absolut та Carlsberg.
- Окрім того, висвітлювали «екологічну» горілку з Британії, «горілку з повітря», екологічний гороховий джин і а також екологічний проєкт Jose Cuervo.
Обкладинка: Diageo