Щоб сторінка завантажувалася коректно, рекомендуємо відімкнути Adblock у браузері.
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter

Diageo випустив другу колекційну серію віскі Prima & Ultima: найстарішій пляшці 47 років

Компанія Diageo випустила нову колекцію односолодових шотландських віскі Prima & Ultima, один з наборів продадуть на онлайн-аукціоні Sotheby’s.

Це другий лімітований випуск колекції Prima & Ultima з віскі, які є першими чи останніми пляшками зі свого видання. До нього увійшли 41-річне віскі Talisker, 25-річне Mortlach, 28-річне The Singleton, 40-річне Brora, 36-річне Convalmore, 47-річне Auchroisk, Lagavulin 28 років витримки та Linkwood, яке витримували протягом 39 років.

blank
blank

«Це добірка дуже особливих односолодових віскі – таких, що ніколи раніше не бачили світ і які є швидкоплинними та останніми прикладами у своєму роді», – розповідає майстриня зі купажу Марін Робінзон, яка відбирала пляшки до колекції.

До колекції також увійшли вісім стаканів з гравіюванням та дизайном, який відображає історію кожного віскі.

Усього Diageo випустив 376 наборів, які можна придбати на сайті бренд за ціною 39 500 фунтів стерлінгів. Крім того, перший набір з колекції продадуть на аукціоні Sotheby’s, який відбудеться протягом 15-24 вересня.

Кошти від продажу спрямують благодійній організації CARE International, яка відстоює розширення можливостей жінок по всьому світу.


Підписуйтеся на Barout у Telegram – там усі головні новини і тексти про барну культуру

Обкладинка: Diageo