Щоб сторінка завантажувалася коректно, рекомендуємо відімкнути Adblock у браузері.
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter

Diageo запустили програму з підтримки жінок у барній індустрії

Програму з підтримки жінок у барній індустрії Craftswomen запустив найбільший виробник алкоголю в світі Diageo. До запуску підготували нові видання серій Jane Walker та Bulleit.

«Johnnie Walker запустить індустріальну програму та серію заходів, що покликана підтримувати жінок-підприємиць у сфері їжі та напоїв. Мета проєкту – допомагати жінкам розвивати власний бізнес, забезпечуючи доступ до фінансування, освіти, ресурсів і менторських програм», – розповідають у Diageo.

Обличчями програми стануть спеціалістки, які працюють з головними брендами Diageo: майстриня дистиляції Johnnie Walker Емма Вокер, блендерка Bulleit Ебоні Мейджор, майстриня з бленду Ron Zacapa Лорена Васкес, а також представниця Buchanan’s Морін Робінсон і генеральна менеджерка Cascade Hollow Ніколь Остін.

Ролик Craftswomen

До запуску програми, який приурочили до місяця історії жінок у США, також підготували два нові видання віскі Diageo, створені жінками – продовження серії Jane Walker від Емми Вокер і Bulleit Bourbon Blenders’ Select No. 001 від Ебоні Мейджор.

Нове віскі Jane Walker – це бленд віскі з 200-річної ґуральні «Карду» в районі Спейсайд, яка заснувала виробництво і продала його родині Вокерів у 1893 році. У смаку нового віскі виділяють ноти персика й печеного яблука, а також шоколадним присмаком. У свою чергу, в Bulleit від Мейджор дескрипторами є ваніль, мед, сухофрукти й дуб.

Підписуйтеся на Barout у Telegram – там усі головні новини і тексти про барну культуру

Обкладинка: Diageo