Щоб сторінка завантажувалася коректно, рекомендуємо відімкнути Adblock у браузері.
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter

До 22:00 обмежили роботу барів у Британії. Індустрія критикує владу

Нові карантинні обмеження ввели у Великій Британії для боротьби з поширенням пандемії коронавірусу. Зокрема, з четверга, 24 вересня бари, паби і ресторани будуть припиняти роботу о 22:00, підтверджує The Guardian із посиланням на прем’єр-міністра Сполученого Королівства Боріса Джонсона.

«Якщо люди відмовляться виконувати запропоновані нами правила, ми повинні планувати ще жорсткіші обмеження», – цитує видання Джонсона. Глава уряду додав, що не виключає введення другого жорсткого карантину, який вводили в Британії на початку весни. 

Спільнота барів і ресторанів негативно відреагувала на введення обмежень. «Я казала про це, коли ми відновили роботу, і скажу це знову: це або новий початок, або початок кінця. Здається, це все-таки останнє», – коментує найбільш впливова представниця барної індустрії світу Моніка Берґ. Додає в коментарі Drinks International: «Правда в тому, що нас карають за слабкість і брак умінь уряду. Ми могли б бути для них союзником, натомість нас звинувачують в тому, чого ми не робили. Це ще один приклад того, що цей уряд не на своєму місці. На жаль, платити за це доводиться нам. Якщо це обмеження не супроводжуватимуть заходи на підтримку сфери гостинності, цей тиждень запам’ятається як час, коли гостинність померла».

Берґ також закликала представників сфери гостинності написати лист депутатам від своїх округів з проханням переглянути рішення.

Критикує обмеження й Алекс Кратена (Tayer + Elementary): «Я більше не хвилююся за майбутнє свого бару – я просто наляканий! Робити ворогами і карати цілу індустрію за дії окремих осіб – це не вирішення проблеми. Ці обмеження тільки сприяють нелегальним і безвідповідальним діям. Сфера гостинності помирає, тож припиніть перекладати відповідальність на плечі тих, хто постраждав від пандемії найбільше».

Британський журнал про барну культуру Class Magazine називає нові обмеження «непродуманими» і «деспотичними», закликаючи переглянути рішення про роботу до 22:00. «Бари – це контрольовані середовища. Якщо їх закрити водночас у кількох містах, це тільки спричинить масові домашні вечірки, які вже не будуть контрольованими», – пише редактор журналу Хеміш Сміт. 

Підписуйтеся на Barout у Telegram – там усі головні новини і тексти про барну культуру