Щоб сторінка завантажувалася коректно, рекомендуємо відімкнути Adblock у браузері.
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter

Drinks International 100

Drinks International опублікували цьогорічний список 100 найвпливовіших людей у барній індустрії. До списку, за традицією, включили відомих барменів, бар-менеджерів, барних івент-кріейторів, журналістів, амбасадорів, істориків та власників барів.

Четвертий рік поспіль найвпливовішою людиною у барній індустрії стала Моніка Берг – співвласниця Tayēr + Elementary у Лондоні.

Фото — з офіційного джерела Drinks International 100.

Цього року на другому місці — інді-бартендер Данило Невський, а на третьому — Жан Трінь із колумбійського Alquimico, який піднявся з 19-го місця.

Фото — з офіційного джерела Drinks International 100.

“Мені приємно, але і кумедно водночас. Я досі вважаю, що CEO компаній Diageo, Bacardi, Brown Forman і т.д. мають набагато більше впливу та вагомості, ніж я”, — пише в своєму Instagram Данило.

Ще один південноамериканець, найвідоміший власник Florería Atlántico в Буенос-Айресі Тато Джованоні зайняв четверте місце, а завершив п’ятірку лідерів Віджай Мудальяр, власник Native and Analogue в Сінгапурі.

Фото — з офіційного джерела Drinks International 100.

Редактор видання Хеміш Сміт прокоментував: «Це люди, які мають у добі точно більше, ніж 24 години і котрі, більше того, проводять їх у думках — а що я можу зробити, аби змінити індустрію?”.

Список містить 26 змін порівняно з минулим роком, з яких лише 20 імен є новими для Bar World 100. Європа (36%) є домом для більшості членів списку, хоча на 7% менше, ніж минулого року. У той час Північна Америка займає друге місце за кількістю імен.

Всю сотню впливих барфлюенсерів можна побачити в розширеній версії видання ось тут.