Щоб сторінка завантажувалася коректно, рекомендуємо відімкнути Adblock у браузері.
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter

«Дядина квартира»: власники ресторану «Любимый дядя» відкрили простір для заходів

Заклад «Дядина квартира» почав роботу над рестораном «Любимый дядя» на вулиці Паньківській. Це простір, який можна використовувати для проведення заходів, який стилізували під «квартиру» з легенди закладу «Любимый дядя», розповідають у компанії First Line Group.

«Дні народження, важливі події, бізнес-зустрічі, конференції, квартирники, покази чи мастер-класи – Дядя любить усе», – розповідають у «Дядиній квартирі». Додають: «Дядя любить життя. Галас вечірок, ритм міста, подорожі, пригоди, нічні посиденьки та ранкові пробіжки. Та іноді Дядя втомлюється. І коли йому час подумати, коли хочеться улюблену книжку та келих бурбону, є розмова для близьких або чуттєва вечеря, коли на місто падає дощ чи сонце тільки починає пробиватися крізь дерева – Дядя прямує на другий поверх».

blank
blank

«Квартиру» поділили на кілька зон: веранду, вітальню, кухню, кабінет та передпокій. Усі зони облаштували, використавши елементи інтер’єру з різних проєктів First Line. Наприклад, це графіті та дивани з першого поверху, стіни з написами із «Італійської редакції», картини та книжки з «Жизнь замечательных людей», дачні коти та артефакти з Шрі-Ланки.

Також знайшли місце для фотографії Ксенії Каргіної, картин Андрія Гладкого та дзвону, піднятого з дна Індійського океану. «Тут можна знайти усе, адже в еклектиці непвторностей – сам Дядя», – кажуть у закладі. 

blank
blank

Велику залу, що складається з зони вітальні та кухні, можна трансформувати під обраний формат події. Передбачили барну станцію, диван та зону фуршету, а також місце для танців. Для проведення презентацій, конференцій та майстер-класів є проєктор. 

На веранді можна проводити сімейні свята та камерні святкування,  а кабінет «Дядиної квартири», у свою чергу, можна використовувати для проведення парубоцьких вечірок, додають в закладі. Окрім того, планують проводити фешн-покази та попапи. 

blank
blank

У «Дядиній квартирі» пропонують страви та напої з основного меню кафе «Любимый дядя». Зокрема, це «Дядині улюблені коктейлі» по 190 гривень – Fireside Negroni, Grapefruit Sour, Paloma Fizz і «Дядин Mai Tai». 

blank У вихідні простір приймає компанії від чотирьох осіб, забронювати місця можна за номером 067 506 31 98.

Де:

м. Київ, вулиця Паньківська, 20

Телефон:

067 506 31 98


Підписуйтеся на Barout у Telegram – там усі головні новини і тексти про барну культуру

Обкладинка та фото: First Line Group