Щоб сторінка завантажувалася коректно, рекомендуємо відімкнути Adblock у браузері.
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter

Дивіться фільм Campari, присвячений ювілею Negroni. Його зняв режисер нового «Піноккіо»

Короткометражний фільм із голлівудською акторкою Аною Де Армас до столітнього ювілею коктейлю Negroni підготував італійський виробник Campari. Режисером 12-хвилинного фільму став Маттео Ґарроне, автор нової адаптації «Піноккіо» та стрічок «Казка казок» і «Доґмен». 

Відео Campari

«Зберігаючи вірність мантрі Campari про те, що кожен коктейль розповідає історію, новий фільм віддає належне культовому коктейлю Negroni – до його столітнього ювілею. Історія знову підкреслює, що Campari є серцем Negroni, його невід’ємним інгредієнтом», – кажуть у Campari.

blank

За сюжетом, героїня Де Армас («Ножі наголо», «Той, хто біжить по лезу 2049») потрапляє на музичний виступ у барі, де починає шлях до пізнання себе.

blank
blank

Знімали фільм на батьківщині Campari в Мілані, для зйомок використали знакові локації міста на зразок Міланського собору та Галереї Віктора Еммануіла ІІ, а також бар Camparino.

blank
blank

Це продовження серії фільмів Campari під назвою Red Diaries. Раніше режисер Стефано Солліма («Ґоморра») знімав для бренду фільм The Legend of Red Hand із Зоуї Салданою («Аватар», «Вартові галактики»), а Паоло Соррентіно («Молодий Папа») – The Killer In Red із Клайвом Оуеном («Лікарня Нікербокер»).

Підписуйтеся на Barout у Telegram – там усі головні новини і тексти про барну культуру

Обкладинка та фото: Campari