Щоб сторінка завантажувалася коректно, рекомендуємо відімкнути Adblock у браузері.
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter

Джин – найбільш популярний напій у барах світу: рейтинг Drinks International

Джин зберіг лідерство у рейтингу категорій напоїв у провідних барах світу від журналу Drinks International. Міцний напій на основі ялівця залишається першим вибором для понад половини із топ-100 барів світу, стверджують упорядники списку.

«Джин залишається в моді – і буде залишатися в найближчому майбутньому. У барному світі все часто змінюється, але не змінюються класичні коктейлі. У нашому рейтингу найбільш популярних класичних коктейлів 13 з 50 позицій базуються на джині», – пояснюють Drinks International.

 1. Джин
 2. Американське віскі
 3. Ром
 4. Горілка
 5. Текіла
 6. Шотландське віскі
 7. Мескаль
 8. Бренді/коньяк
 9. Ірландське віскі
 10. Японське віскі

Зміна відбулася на другій позиції, де американське віскі повернуло собі місце після просідання в 2019 році, а ром змістився на третю сходинку.

Ще одна зміна у топ-10 списку – ірландське віскі покращило позицію на одне місце, змінивши на дев’ятій сходинці японське віскі. 


 • Рейтинг Drinks International має на меті дослідити, які напої користуються попитом у барній індустрії за рік. Упорядники кажуть, що мають на меті показати стан ринку і його динаміку за рік, а також його вплив на барну індустрію, а не дослідити точну кількість проданих напоїв.
 • Для підготовки рейтингу використали інформацію, надану 100 барами з 33 країн світу (Україна до списку не увійшла). Критерієм додання бару до списку були «перемоги чи номінації на міжнародних конкурсах». Зокрема, це учасники списків The 50 World’s Best Bars і Spirited Awards, регіональних конкурсів, а також рейтингу міжнародних версій журналу Time Out.

Підписуйтеся на Barout у Telegram – там усі головні новини і тексти про барну культуру