Щоб сторінка завантажувалася коректно, рекомендуємо відімкнути Adblock у браузері.
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter

Джин – найбільш популярний напій у світі. Рейтинг Drinks International 2019

Рейтинг найбільш популярних алкогольних напоїв у світі оприлюднив журнал Drinks International.

«Коментатори можуть прогнозувати падіння джину як категорії, але наше опитування свідчить про протилежне – джин залишається напоєм номер один в індустрії зі значним відривом», – підсумовує Drinks International. 

  1. Джин;
  2. Ром;
  3. Американське віскі;
  4. Горілка;
  5. Текіла;
  6. Шотландське віскі;
  7. Мескаль;
  8. Бренді/коньяк;
  9. Японське віскі;
  10. Ірландське віскі;

На друге місце в 2019 році вийшов ром, посунувши американське віскі. Четверте місце зберегла за собою горілка, але максимально близько до неї наблизилася текіла. «Текіла – не найбільш поширений у світі спиртний напій, але вона користується популярністю барменів», – кажуть упорядники рейтингу.

Лише сім із пів сотні коктейлів готують на ромі, другому номері в рейтингу. Майже третина 50 найбільш популярних коктейлів світу включає джин як інгредієнт.

Що цікаво, лише 12% барменів назвали ром найбільш популярним напоєм у своєму барі. За цим показником ром випередила категорія американського віскі – з результатом у 15%. Чотири з десяти провідних категорій напоїв світу – це різні види віскі.

У свою чергу, трьома найбільш популярними виробниками джину назвали Tanqueray, Monkey 47 і Beefeater.

Упорядники Drinks International кажуть, що їх метою є показати стан ринку і його динаміку за рік, а не дослідити точну кількість проданих коктейлів.

При підготовці рейтингу використали інформацію, надану понад сотнею барів по всьому світу. Критерієм додання бару до списку були «перемоги чи номінації на міжнародних конкурсах». Зокрема, це учасники списків The 50 World’s Best Bars і Spirited Awards, регіональних конкурсів, а також рейтингу міжнародних версій журналу Time Out.

Підписуйтеся на Barout у Telegram – там усі головні новини і тексти про барну культуру