Щоб сторінка завантажувалася коректно, рекомендуємо відімкнути Adblock у браузері.
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter

Джину на $872 млн експортували з Британії за рік: це рекордний показник

Експорт джину у Великій Британії за 2019 рік сягнув рекордної позначки 872 мільйони доларів, повідомляє UMi з посиланням на дослідження Управління з податкових і митних зборів Її Величності. 

Протягом минулого року Британія продала за кордон на 9% більше джину, ніж у 2018 році. Таким чином у категорії фіксують стабільне зростання вже протягом кількох років – позначку 500 мільйонів фунтів вона вперше подолала в 2015 році.

«Ці цифри розповідають нам про три речі. По-перше, люди не можуть насититися британським джином. По-друге, 47% експорту спрямовані у країни Європейського Союзу. По-третє, виробники потребують ще більшої підтримки від уряду», – коментують в Асоціації торгівлі вином та спиртними напоями. 

Загалом британський ринок джину, включно з внутрішніми та зовнішніми продажами, перевищив показник 3 мільярди доларів – вперше в історії. 

Понад те, у 2019 році Британія отримала від експорту джину більше коштів, ніж від продажів пива, яловичини та пшениці. Наприклад, джину за рік продали на 14% більше, ніж пива.  

Підписуйтеся на Barout у Telegram – там усі головні новини і тексти про барну культуру

Обкладинка: Tanqueray