Щоб сторінка завантажувалася коректно, рекомендуємо відімкнути Adblock у браузері.
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter

Бар «Под асфальтом пляж» перезапустили: тепер це Frame Bar

Бар «Под асфальтом пляж» на вулиці Ярославів Вал перезапустили з новою назвою та барною картою. Тепер місце має назву Frame Bar, розповідають власники Barout.

«Раніше це був “Под асфальтом пляж”, але він існував вже п‘ять років , а для закладу це забагато. Тому вирішили зробити новий бар/новий формат/покращену барну карту», – пояснюють рішення у барі поблизу Львівської площі.

Основою концепції Frame Bar стане плівкова фотографія. «Назва “Frame” – як кадр чи рамка. Зараз працюємо над концепцією плівкової фотографії. У перспективі тут будуть фотозони з фото на плівку, проходитимуть фотовиставки», – додають у закладі.

В оновленій барній карті – десять авторських коктейлів від 120 до 200 гривень. «Акцент робимо на авторські коктейлі, але на прохання гостя готуємо й класику», – кажуть у Frame Bar. Наприклад, пропонують напої Aperol Sour (130 грн), Honeymoon (140 грн) і Post Man (140 грн).

  • Disaronno Sour – 120 грн
  • Vacation Drive – 130 грн
  • Prestige – 140 грн
  • Velvet – 140 грн
  • Prodigal Son – 200 грн

До кінця осені у Frame Bar планують запустити кухню: пропонуватимуть закуски до коктейлів.

Окрім того, у барі є невелика сцена, на яких по вихідних проводять діджей-сети та музичні виступи.Адреса: вулиця Ярославів Вал, 33-А
Режим роботи: 18:00-02:00 (з неділі по четвер), 18:00-04:00 (п’ятниця та субота)
Facebook


Обкладинка та фото: Frame Bar