Щоб сторінка завантажувалася коректно, рекомендуємо відімкнути Adblock у браузері.
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter

F.U.L.L. Bar запустили меню «Martini XXI століття»

Нове меню коктейлів запустив заклад F.U.L.L. Bar. Меню присвячене експериментам із форматом класичного коктейлю Martini, розповідає Barout бар-менеджер і партнер F.U.L.L. Bar Назар Макаров.

У категорії п’ять коктейлів: Negroni Martini, Penicillin Martini, Cosmopolitan Martini, Mai Tai Martini та Woo Woo Martini. У форматі Martini класичні коктейлі готують за допомогою роторного випарювача. «Ми впевнені – якби Гарі Кредог свого часу мав роторний випарювач, зараз ми би знали зовсім інші коктейлі», – каже Макаров. 

«Ми хочемо показати, що за допомогою роторного випарювача можна “витягнути душу” з будь-якого коктейлю і приготувати його в стилі Martini – міцним, крижаним, і з притаманним йому мінімалізмом, але із зовсім іншим смаковим профілем. Це еволюція смаку у всій красі», – додає співзасновник F.U.L.L. Bar і переможець World Class Ukraine 2018.

Подають коктейлі у готовому до споживання варіанті в скляних пляшках. «Напої сервіруються в пляшці, яку ми кладемо в крижану мармурову крихту. Завжди рекомендуємо гостю налити спочатку половину, а іншу частину залишати у пляшці, аби коктейль був холодним до останнього ковтка», – каже Макаров. 

Для кожного коктейлю художниця Іванна Габовда розробила етикетку в стилі петриківського розпису – нематеріальної культурної спадщини людства за версією ЮНЕСКО.

Підписуйтеся на Barout у Telegram – збираємо всі головні новини і тексти про барну культуру

Фото та обкладинка: F.U.L.L. Bar