Щоб сторінка завантажувалася коректно, рекомендуємо відімкнути Adblock у браузері.
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter

На «Олімпійській» відкривають Gin Bar Kyiv

Заклад Gin Bar Kyiv починає роботу у Києві на розі вулиць Жилянської та Антоновича біля станції метро «Олімпійська». Офіційне відкриття бару відбудеться 12 липня.

Gin Bar Kyiv – це новий формат у межах закладу Gimlet, який у приміщенні відкрили у 2018 році. У Gimlet пропонували повноцінні меню та коктейльну карту з джином в основі. Але тепер заклад вирішили розділити на два формати – денний та вечірній.

«Можливо, ви вже знайомі з нашим братом Gimlet, на повних обертах працювали кухня і бар. Із часом ми зрозуміли, що кожному [зі складників] потрібно більше простору для розвитку. Тепер Gimlet працює з 11:00 до 20:00 з широким кухонним меню, Gin Bar Kyiv – з 20:00 і до ночі з широким барним меню», – розповідають у барі.

У барному меню Gin Bar Kyiv – коктейль Gimlet і п’ять твістів на нього. Також пропонують 17 коктейлів і чотири кольори джину з тоніком. Розробили для бару й нове меню: «У вечірній час барменеджер не дозволяє їсти на барі ароматну їжу, щоб зберегти повноцінні враження від коктейлів. Тому розраховуйте на холодні закуски, кесадільї і тапас».

Вечірка-відкриття Gin Bar Kyiv – у п’ятницю, 12 липня о 21:00.


Адреса: вулиця Антоновича, 37/13
Режим роботи: з 20:00
Facebook


Обкладинка: Анна Бобирєва для The Village Україна