Щоб сторінка завантажувалася коректно, рекомендуємо відімкнути Adblock у браузері.
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter

Продажі джину в Британії поставили новий рекорд: понад £2 млрд

Продажі джину у Великій Британії вперше перевищили показник 2 мільярди фунтів, стверджує звіт Торговельної асоціації вина та міцного алкоголю Британії.

«Це були ще одні феноменальні дванадцять місяців для джину. Попри нещодавні повідомлення про те, що «бульбашка джину» може луснити, наші цифри свідчать про протилежне», – каже Майлз Біл, керівник асоцації.

Усього за фінансовий рік у країні продали близько 400 мільйонів пляшок на загальну суму в понад 11 мільярдів фунтів. 76 мільйонів від цього – продажі джину. Це означає, що кожен п’ятий міцний алкогольний напій, проданий у Британії, є джином.

Загальні продажі джину у королівстві сягнули показника 2,3 мільярда фунтів. З них майже 1 мільярд – це продажі в магазинах і супермаркетах.

Ще на 700 мільйонів британські компанії продали джину на експорт. Тому загалом ринок джину у країни сягнув позначки 3 мільярди фунтів.

У звіті Торговельної асоціації вина та міцного алкоголю додають, що є підстави сподіватися на подолання рубежу в 100 мільйонів проданих пляшок джину у наступному фінансовому році.


Раніше ми розповідали, що за рік продажі рожевого джину у Британії зросли у вісім разів. Також ми розповідали про розчинний і концентрований джин, а також джин із 25% алкоголю.